تاریخچه شرکت

شرکت کومه درسال 1380 به ثبت رسید . دو سال اول فعالیت صرف تحقیقات و تهیه طرح توجیهی و امکان سنجی اقتصادی طرح و همچنین تحقیق در مورد بهترین صاحبان صنایع ریخته گری پلیمری در دنیا اختصاص یافت. که نتیجتا شرکت کومه سبز آرمانی اولین  خط کاملا پیوسته خود را در سال 1383 خریداری کرد و در سال 1385 پس از تولیدات آزمایشی رسما تولید صفحات نیمه اکرلیک در شرکت به روش ریخته گری پیوسته انجام شد و شرکت تولید رسمی خود را با نظر مستقیم و حضور کارشناس آلمانی در شهرک صنعتی شکوهیه شروع نمود.

خط تولید ساخت شرکت  ADM آلمان از پیشگامان و بهترین های این صنعت تهیه گردیده و تا به امروز مشغول به کار می باشد. یک خط دیگر در سال 1389 به طور موازی نصب شد تا صفحات تیره و روشن در ریل های جداگانه تولید شوند و مسایل کیفیت رنگ به بهترین نحو انجام پذیرد.

از مزایای تولید پیوسته این است که درصد خطای میزان اختلاط مواد در مرحله توزین به حداقل برسد چرا که بیشترین مشکلات در سنگ های مصنوعی کورین ناشی از اختلاط نا همگن و نامناسب از لحاظ وزنی مواد اولیه می باشد.

همچنی میزان تاثیر عوامل منفی دیگر بر واکنش از جمله تغییرات دما و رطوبت که تاثیر مستقیم بر کیفیت تولید دارند در کارخانه کومه رعایت میگردد چرا که تمام عوامل فوق بر تولید تاثیر گذار هستند.

از محصولات دیگر شرکت کومه سینک و وان کورین می باشد که در پروزه های خاصبه کار میرود.

تولید صفحات گرانکس به واسطه سرعت و سهولت در نصب به صورت سفارشی امکان پذیر است. صرفا برای پروژه هایی که صفحه با آب ارتباط ندارد.

شرکت کومه مفتخر است با دانش فنی بالغ بر 27 سال در زمینه رزین و کامپوزیت تلاش نموده همواره بهترین سرویس و خدمات را ارایه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید